” Luizit po ulin imazhin”/ Ish-fituesi i ‘Big Brother’ degjeneron Arbanën: Si katundare

Jetmir Salaj fituesi i BigBrother 3, është mjaft aktiv në Instagram duke komentuar BigBrother Vip Albania II.

Nëpërmjet një story në rrjetin social instagram ka kritikuara me tone të ashpëra Primen e kaluar dhe mënyrën sesi produksioni po vepron.

Për Jetmirin, ky BigBrother është ndër më fallcot ku po tentohet me çdo kusht të ulet figura e Luiz Ejllit dhe po krijohen situata të ndryshme që të largojne vemendjen nga “fenomeni” ashtu siç e quan Jetmiri, Luizin.

“E bën pis kët program… Me të vetmin gëllim. Krijimi i një filmi paralel brenda shtëpisë vetëm për të larguar vëmendjen nga fenomeni.

E shtyne këtë program…Madje Arbana si katunare e vetkënaqur deklaroi që do rrijë në ekran deri në 2050 se si morri si garancitë e saj.

Ju jeni të pështirë…. Shqiperia është në këtë gjendje prej skenarëve tuaja.”Burimi:lajme-shqip.com