Produksioni lëshon këngën e ish të dashurit të Kiares, ajo gëzohet, Luizi mërzitet me Kiaren (Video)

Jori, banorja e re kishte kerkuar qe perpos muzikes ne gjuhe te huaj te leshojne edhe ndonje ne gjuhen shqipe duke i treguar kenget e saj te preferuara ku mes tyre ishte nje e Don Xhonit ne bashkepunim me ish te dashurin e Kiares Butrintin.

Jori i tha Kiares se e kane leshuar nje kenge te ish te dashurit te saj ndersa Kiara tha se e ka degjuar dhe i pelqeu pasi ka kohe qe kerkon qe te leshohet ndonje kenge ne gjuhen shqipe, shkruan InfoKosova.

Mirepo ne keto momente vjen Luizi ndersa Jori i tregoi edhe atij se e kane vene kengene Butrintit, Luizi u mundua te bej kinse nuk e njeh dhe nuk e di per lidhjen e Kiares por nuk i pelqeu reagimi i kesaj te fundit.

Ajo vazhdimisht ka qeshur ndonse thoshte se qesh me situaten qe krijon Jori pasi sipas saj e ben pa qellim dhe e eshte e pafajshme, Luizi ka dal ne oborr duke ndenjur vetem dersai kenget e Butrintit vazhdojne te luhen./InfoKosova/Shiko videon:

Video Player