Sonte do të ndodhë diçka e pazakontë me 3 të nominuarit, Arbana befason publikun dhe ish-banorët me këtë lajm

Sapo ka nisur spektakli i “Big Brother VIP2”, Arbana Osmani ka mbyllur televotimin e kësaj radhe. Madje jo vetëm kaq, pasi moderatorja e dashur për publikun njoftoi se në studion e madhe nuk do shkojë vetëm banori që do të dalë përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por tre të nominuarit.

Teksa u lidh me banorët dhe u tha se sa bukur janë bërë sonte, edhe ata dëshironin që ta shikonin Arbanën. Kjo e fundit u tha se do të ndodhë sonte, po pa treguar më shumë detaje.

Ndërkohë kujtojmë se në nominim janë Armaldo Kllogjeri, Olta Gixhari dhe Krist Aliaj. Ishte Luiz Ejlli, ai që nxori në nomimin këta banorë pasi hapi Kutinë e Pandorës gjatë spektaklit të së shtunës.

Edhe pse të shtunën hynë 6 banorë të rinj, hyrjet e reja do vazhdojnë edhe sot edhe ditët e tjera në vijim, pasi finalja është shtyrë për nga mesi i muajit maj.

Nga ajo që mësohet nga burime të sigurta pranë produksionit banori i ri që do hyjë sont është Dj Crax, i njohur ndryshe si Dj i Noizy-t.

Duke ditur që Nozizy ka një super mbështetje të gjerë kudo në trojet shqiptare me siguri edhe DJ Crax do mbeshtetet fuqishëm tani nga fansat e reperit.