Luizi është super inteligjent! E mbani mend çfarë tha pak ditë më parë për finalen e këtij sezoni?

Banorët e rinj të “Big Brother VIP Albania” kanë rritur numrin e konkurrentëve të këtij formati i cili ka kaluar mbi 60 ditë. Mesa duket aktorja do duhet të zgjedhë mes qëndrimit apo vijimit të lojës pasi finalja e “Big Brother” do jetë në mes të muajit Maj.

Burime të “Indeksonline” pranë Top Channel kanë konfirmuar këtë informacion.Deri atëherë me shumë mundësi në lojë do të futen edhe personazhe të tjerë për t’u bërë pjesë e lojës se madhe te Big Brother Vip Albania.

Luizi ishte ai i cili e ka parashikuar shtyrjen e finales. Pak kohë më parë ai siguroi Kristin dhe Kiarën, se ky edicion do përfundojë me 20 Maj. Sipas Luizit, formati është minierë ari për sponsorat ndaj dhe do insistohet në zgjatjen e tij. E kështu po ndodh!

Disa here Luizi e kishte komentuar kete gje duke thene se vitin e kaluar eshte shtyre per disa kohe ndersa sivjet qe ka dhjete here me shume shikueshmeri me siguri qe do te zgjatet edhe me shume.