Këngë e Armaldos, Luizi e thumbon: Po si shqiptoje ato fjalët ashtu ti

Armaldo performoi këngën e tij dedikuar grave për 8 Marsin titulluar “Ta Dije” kjo kenge u prit shume mire sidomos nga banoret femra brenda shtepise se Big Brother Vip Albania.

Kenga u pelqye edhe jashte ndersa u komentua shume, por mbrëmjen e djeshme nuk kanë munguar batutat nga ana e Luizit për performancën e Maestros, të cilat kanë sjellë të qeshura dhe humor mes banorëve.

Ai ka bere shaka me Maestron per menyren se si i thote fjalet, te gjithe banoret u shkrin se qeshuri ndersa edhe Maestro e mori me sportivitet duke qeshur edhe ai me batutat qe Luizi ka bere per te.

Ndryshe, Luizi dhe Maestro jane komentuar qysh ne fillim te spektaklit per marredhenien e mire qe kane pasur mes vete edhe pse kane kaluar nje kohe qe kane prishur raportet ata jane kthyer prape si ne fillim.