Pas asaj që i bënë Kiarës, Tik Tok-u i bën të papriturën Arbana Osmanit dhe Eduard Grishajt

Prime i së martës në Big Brother Vip Albania, u përcoll me emocione të shumta, pasi që në nominim ishin Olta, Armaldo dhe Kristi. Të tre të nominuarit u ftuan të dilnin nga shtëpia si asnjëherë më parë, dhe duke u eliminuar Kristi.

Por që edhe ai mori biletën e kthimit, e kështu duke mos u larguar përfundimisht asnjëri nga banorët. Por si duket ka vend për dyshime ndaj produksionit, sa i përket televotimit, pasi fansat e këtij spektakli kanë hapur peticion që votat e publikut të bëhen publike dhe të merret vesh se cili nga banorët ka marrë më shumë vota për largim nga shtëpia.

Kujtojmë se është raportuar se ka qenë Olta ajo e cila ka marrë më shumë vota, edhe pse nuk kishte diçka të sigurtë, por që ajo u zgjodh e para që nuk do të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Aalbania.

Ndryshe, kete nominim te forte e ka bere Luizi javen e kaluar kur i erdhi Kutia e Pandores ai dergoi ne nominim Olten, Armaldon dhe Kristin duke pritur qe te dal Armaldo ose Olta por edhe ai u befasua kur u eliminua Kristi megjithese u kthye me bilete kthimi./Insajderi/