Qetësori bën veprimin që nuk pritej ndaj Oltës: Hë mo…

Rrjetet sociale janë të mbushura këto muaj me fragmente nga “Big Brother VIP”, ku përtej Prime-t ndajnë edhe momente që ndoshta nuk do viheshin re, ndersa shihen me me detaje ne rrjetet sociale.

Së fundmi është bërë viral një moment nga spektakli i mbrëmjes së fundit ne Pirme, ku si asnjëherë 3 të nominuarit u ftuan në studion e Big Brother Vip Albania për tu përcjellë vendimin e të eliminuarit.

Teksa po linin shtëpinë për herë të parë pas 75 ditësh, banorët po përshëndeteshin me konkurrentët e tyre. Por teksa në rradhë Olta po përqafonte Qetsorin, ai ka refuzuar këtë përqafim duke u shprehur: Hë mo se kthehesh ti.

Dhe kjo edhe rezultoi pasi Olta ishte e para qe shpetoi ne nominimin mes saj Armaldos dhe Kristit. Kristi eshte eliminuar por ai ka pasur bileten e kthimit ku eshte kthyer menjehere dhe kesaj iu gezuan gjithe shtepia.