Kaq të bukur nuk e keni parë Era Istrefin

ëngëtarja Era Istrefi ka postuar një set fotografik

Ajo duket se ka vendosur që të karikohet në njërin prej vendeve ekzotike para se të fillojë sezona e verës.

Sigurisht, Era pritet që të këtë një sezon shumë të mirë këtë vit, pasi që vitin e kaluar vendosi që t’i kthehet me muzikë tregut vendor, bashkë me atë ndërkombëtarë.

“Qaty ku nuk je ti”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove dhe disa videove që ka postuar në Instagram derisa bënte foto tepër joshëse para aparatit. /GazetaExpress/