E duan shumë, djali që u fut në shtëpinë e ‘Big Brother’: Ty Kristi s’të kam qejf se xhan Luizin

Luizi ka marrë sot informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.

Banorët e Big Brother Vip janë suprizuar nga disa vizitorë shumë të dashur. Sot në shtëpi hynë disa banorë të rinj.

Meqenëse nesër është Dita Ndërkombëtare e Sindromës Down, produksioni vendosi të dërgojë në shtëpi disa banorë të vegjël e specialë që dhuruan plot puthje dhe dashuri brenda në shtëpi, aty ku mbizotërojnë vetëm atmosferat plot tensione dhe përplasje.

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e preferuar.

Luiz Ejlli është një nga ata që ka fansat më të shumtë dhe kjo shihet edhe nga mesazhet që herë pas herë i dërgojnë në mënyra të ndryshme.

Së fundmi, është edhe Armando Broja ai që ka surprizuar shkodranin. Te rubrika “Big Love”, aty ku banorët lexojnë mesazhet që i vijnë nga fansat e tyre, është sulmuesi i Chelsea-it dhe njëkohësisht i kombëtares shqiptare që shkruan. Ai mbështet publikisht Luizin bashkë me familjen e tij.